8-man tag oli hyvä ottelu, mutta liian lyhyt. Kazin paluu oli hyvä juttu, mutta unohdetaanko Suicide noin vain? MMG:sta ei tiedä ovatko he heelijä vai naamoja. Eivät kaiketi kumpiakaan. Hiukan kökkö lopetus ottelulla, mutta ei se kauheasti haitannu.
Abyss ja Jarrett ottelivat aivan kelpo ottelun ja Abyssin ja Hoganin segmentti ottelun jälkeen oli kultaa. Toivottavasti Abyss vetää nyt kaikkia turpaan kunnon monsteri tyyliin. Mietityttää myös, että mitäköhän Foleylla on päällä ensi viikolla.
Joelle vissiin ollaan tekemässä jonkinlaista tappioputkea tyyliin MVP. Hiukan näytti siltä, mutta olihan tuo Jordanin voitto aika halpa. Odotin, että Joe olisi voittanut ottelun näytöstyyliin, mutta jotain kuviota tästä nyt yritetään rakentaa selvästi.
Loppujakso olikin sitten täysin sysipaska. Ensin Daniels jobbaa Anglelle 20 sekunnissa aivan järjettömästi. Tarviko Angle tätä voittoa? Tämäkö nyt oli shown ME? Sitten ihan semiviihdyttävää promotusta, jonka jälkeen päästiin sitten umpitylsään segmenttiin with Kevin Nash & Eric Young ja THÖ BAND. Ei tuota vain jaksa katsoa.







