Eli otsikko kertoo kaiken. Itse pidän parhaana AJ Stylesiä. TNA:n Jeff Hardy. Hienot liikkeet ja vakuuttavat mestaruus kaudet.
Kuka paras NWA Heavyweight champion?
"vileksi" kirjoitti:
Eli otsikko kertoo kaiken. Itse pidän parhaana AJ Stylesiä. TNA:n Jeff Hardy. Hienot liikkeet ja vakuuttavat mestaruus kaudet.
Hei hei nyt meni yli. Miten voit verrata AJ Stylesia Jeff Hardyyn!? Kauheata.
Ja huomasin että tuoltahan puuttuu moni muukin mestari. Tämäkin on niin turha aihe.
Noista jos pitää valita, niin AJ Styles, koska hänen painityyli iskee minuun eniten ja olen nähnyt häneltä monia hyviä otteluita.
BTW. Eikös tämä kuuluisi muuten ei WWE-alueelle?
BTW. Eikös tämä kuuluisi muuten ei WWE-alueelle?
[smark]Olisit edes laittanut otsikoksi TNA, NWA saa toivomaan aiheesta jo vähän laajempaa osa-aluetta, ei mitään NWATNA:aa, vaan National Wrestling Alliancea, mikä on jo "kohtalaisen" suuri käsite.[/smark]
Pah, en edes vastaa typerään äänestykseesi.
Pah, en edes vastaa typerään äänestykseesi.
Äänestykseen olisi voinut kaiken järjen nimissä lisätä legendoja kuten Ric Flair, Buddy Rogers, Lou Thesz, Terry Funk, lista voisi jatkua loputtomiin. Vertaappa ihan huviksesi vaikka Rhino:a Ric Flair:iin tai vaikka Christian:ia Terry Funk:iin.
Styles vie tämän helposti. Painityyli ratkaisi koko homman...
"4 Real" kirjoitti:
BTW. Eikös tämä kuuluisi muuten ei WWE-alueelle?
Ei. Tämähän on 'Yleinen keskustelu' eikä mikään WWE alue.
Jännää että joillekin parhaasi mestariksi riittää sellainen, joka on hyvä painimaan. Minusta hyvä _mestari_ pitäisi olla karismaattinen, ehkä omalaatuinenkin ja hyvät mikkitaidot omaava.
Onko noita polleja aivan pakko laittaa ihan vain laittamisen ilosta? Tuntuu siltä, että niitä tungetaan vähinään kahteen aiheeseen kolmesta. Sitä paitsi jos puhutaan parhaista NWA Heavyweight mestareista, niin miksi vaihtoehdoista puuttuu KAIKKI parhaat NWA mestarit? Lisäksi topicin aloitusviesti on aivan liian sisällötön ja yksinkertainen. Ihan hyvä, että uusia topicceja tulee paljon, mutta pelkästään hyvä aihe ei riitä, vaan avausviestissä pitää olla jotain asiaakin. Enemmän yritystä ensi kerralla kiitos.